BALLERINA

DSC02116p1in

Fotografie, które dzisiaj prezentuję zostały zrobione na popisie baletowym mojej drogiej koleżanki Oli. To było nie lada wyzwanie zmierzyć się z trudnymi warunkami technicznymi, niecodziennym oświetleniem oraz wieloma innymi trudnościami typu czyjaś głowa w kadrze ;). Zrobiłam kilkaset zdjęć, by potem móc wybrać tych kilka najlepszych i nie żałować, że akurat to ciekawe ujęcie nie wyszło z mojej winy. Następnie obróbka i walka z szumami, którą niestety przegrałam. Nie jest tak źle, choć zdjęcia straciły sporo na ostrości.

Ten wieczór był przede wszystkim dużym wyzwaniem dla Oli. Zatańczyła w sumie siedem razy i wielokrotnie to wyłącznie na niej skupiał się wzrok publiczności. Starałam się bardzo, by w pełni ukazać jej pasję, zaangażowanie i miłość do tańca. Czy to się udało? Nie wiem, oceńcie sami :)

DSC02254p2in

DSC02428p1in

A oto słynna Giselle i Ola w roli głównej:

DSC02337p1in

DSC02332p1in

DSC02312p1in

DSC02302p1in

Udostępnij

2 komentarze “BALLERINA

  1. Alek
    4 sierpnia 2010 - 19:03

    no nareszcie mam porządne zdjęcia :D Lepsze niż od specjalnie zamawianych fotografów, i mimo ze sa przyzwyczajeni do fotografowania tancerzy to tylko kilka zdjęć było udanych :D bo złapać ten ułamek sekundy kiedy baletnica skacze najwyżej… to jest cos :D Jedno zdjęcie będzie wisieć na ścianie przed wejściem na sale baletowa;)

  2. El clavel
    5 sierpnia 2010 - 14:42

    bardzo się cieszę, że podobają się właścicielce tego zjawiskowego szpagatu! w końcu to dla Ciebie się tak starałam :*

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane zostały oznaczone *