CHUSTECZKOWY SZAŁ

DSC02600p1in

Każdemu z nas czasem zdarza się pociągać nosem, czy to z powodu smutku czy przeziębienia. Wówczas bez chusteczek ani rusz! Więc dlaczego by nie pocieszać się wtedy kolorowym chustecznikiem? Chusteczek w nim zmieści się bez liku, dlatego też jest bardzo praktyczny. Jest mięciutki i zawsze można się do niego przytulić. Na dodatek wzbogacony został o koronkowy wzorek, bo on także jest kimś wyjątkowym… ;-)

Czemu więc miałabym nie stworzyć całej chustecznikowej rodzinki? Oto ona:

Udostępnij

3 komentarze “CHUSTECZKOWY SZAŁ

 1. dokadtuptanocajez
  31 sierpnia 2010 - 18:51

  dopiero teraz (bo wakacje były:)) weszłam na Twojego bloga – i przysięgam – myślałam, że to blog jakiejś dziewczyny z Japonii w stylu verypurple… a to dlatego, że wszystko jest takie równe! równo uszyte! i słodkie materiały! więc jak to mówi dzisiejsza młodzież: totalne zazdro :D też muszę się nauczyć tak ładnie, równo szyć :)

 2. El clavel
  1 września 2010 - 09:04

  :) Kurczę, nie wie co powiedzieć! Dziękuję:* A co do tego równego szycia, to nie przesadzajmy. Po prostu tych krzywizn nie widać na zdjęciach :P

 3. Anonymous
  12 września 2010 - 18:40

  Ja potwierdzam, że to nie tylko tak na zdjęciach wygląda, tylko tak jest!:) Na własne oczy codziennie podziwiam te równiutkie szwy:) Bo mam markową torebkę od El Clavel!:)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane zostały oznaczone *