NOWY POCZĄTEK

Obraz 399p4in

Weszłam wczoraj na jeden z obserwowanych blogów i przeżyłam niemały szok. Otóż w pasku ulubionych blogów widniał mój blog a pod nim szczery do bólu podpis – 5 tygodni temu! Czas mi szybko zleciał na pisaniu pierwszego rozdziału pracy licencjackiej, zaliczeniach i innych tego typu „studenckich umilaczach”. W tym czasie nie usiadłam ani razu do maszyny, nie projektowałam, nie wymyślałam nowych torebek. Było nudno i ciężko zarazem, bo Serce podpowiadało „zróbmy coś!”, a Rozum sprowadzał mnie na ziemię piszcząc „jeszcze tego nie zrobiłaś!”. Grrr… No i tak minęło całe 5 tygodni.

Dziś czas przerwać złą passę i zorganizować się na tyle, by czasu starczało mi na to i na tamto:) Dlatego też chcę się z Wami podzielić moim wielkim szczęściem, gdyż spełniło się moje wieeelkie marzenie. W wakacje napisałam dziwnego, pokrętnego posta o tym, że nie będę mieć czasu na blogowanie, by właśnie to marzenie spełnić. To był bardzo dziwny post. ;) No ale do rzeczy, bo czas się wytłumaczyć. Otóż ten brak czasu spowodowany był ciężką pracą w „Halo, Dzień Dobry…”, że tak to nazwę, a Moim Wielkim Marzeniem był Nikon…. No i spełniło się! :) :) :)

Już się powoli do siebie przyzwyczajamy, ale wciąż mam problemy z poprawną ostrością. Czy wy też macie wstręt do instrukcji obsługi? Ja jak widzę te setki stron, to mówię sobie: NIE MA MOWY! Potem jednak i tak mięknę, bo bez niej się jednak nie da :) Tak więc czas już na tytułowy nowy początek i nową energię do robienia zdjęć. Oj, tak bardzo mi jej teraz potrzeba :)

By was, czytających nie zanudzić samym czytaniem, przedstawiam Wam dzisiaj dwa moje psiaki. Za zdjęcia oczywiście odpowiedzialny jest Pan (i ja) widoczny na zdjęciu powyżej :) :) :)

Dama w zielonej, świątecznej kokardzie to Pchełka:

DSC_0169p1inr-horzA

 Zaś prezent z czerwoną kokardą to słodka Beza:

Obraz 035p1inr-horzA

To na tyle w psiej kwestii. Na zakończenie dodam tylko, że wczoraj grzecznie pracowałam przy maszynie i już niebawem skończona będzie kolejna torebka, tym razem moja :) Tak więc, Do Zobaczenia!

Udostępnij

4 komentarze “NOWY POCZĄTEK

 1. Marzenciuk
  29 grudnia 2010 - 16:12

  Ach moje słodziaki! I jakie ładne zdjęcie z Nikonem :) Teraz tylko pstrykać i pstrykać!

 2. Miejsce Sympatycznych Klimatów
  2 stycznia 2011 - 01:09

  Wyłącznie sympatycznych klimatów w Nowym Roku życzę!

 3. Ines
  14 stycznia 2011 - 13:18

  słodziuśkie psiaki :S jakem psiara:D

 4. niw@
  7 lutego 2011 - 14:43

  Aparacik marzenie ….!!! :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane zostały oznaczone *