SUKIENKA SELENY

DSC_0531p1web

Dzisiaj swoją premierę będzie miała sukienka, którą uszyłam jako ostatnią. Niestety nie będę jej nosić, ponieważ została zamówiona na potrzeby sesji do dyplomu mojej koleżanki Anity ;) Założeniem było stworzenie sukienki takiej, jaką miała na sobie Jennifer Lopez w filmie Selena. Uszyłam ją z elastycznej dzianiny, a Marzenciuk nakleiła na nią uwaga…. 1300! maleńkich dżetów!!! Póki co prezentuję ją rozłożoną, ale obiecuję, że jak tylko będę miała zdjęcia z sesji, to zaraz się nimi z Wami podzielę. Poniżej również oryginał, na którym się wzorowałam.

DSC_0519p1web2-horza

źródło
Udostępnij

4 komentarze “SUKIENKA SELENY

 1. niw@
  14 kwietnia 2011 - 12:28

  Nie, no … Wielkie pokłony dla takiego talentu !!! :)
  Wyszło rewelacyjnie i dla mnie jak w oryginale. Tyle że tam jest zmarszczony materiałek przy biuście, a tak żadnej różnicy :D
  Pozdrawiam serdecznie i czekam na fotki na ciałku :)

 2. Anita
  14 kwietnia 2011 - 18:21

  Świetnie Wam to wyszło :-) Dziękuję :) Sesje z Lopez planuję na maj, więc dopiero wtedy będą fotki. Właśnie skończyłam dwie inne sesje do portfolio. Trwały 6 godz. Jestem wykończona. Skoro przy wstrząśnieniu mózgu nie mogę lampić się w monitor, komputer i książki, postanowiłam inaczej spożytkować ten czas :d No dobra, to uciekam, bo nie powinnam nawet niczego włączać, ale Marzena powiedziała, że zamieszczasz dziś fotkę sukni i nie mogłam tego przeoczyć :d Cudna! Kocham was :)

 3. El clavel
  14 kwietnia 2011 - 21:10

  Oj niw@a, przed Tobą nic się nie ukryje! :) Rzeczywiście marszczenie jest w planie, ale marszczyć będziemy dopiero na modelce, żeby efekt końcowy był jak najbliższy oryginalnemu zdjęciu. :)

  Kitko-Anitko, nie ma za co! Wypoczywaj i dbaj o wstrząśnięty mózg, żeby dobrze modelki stylizował! ;)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane zostały oznaczone *