TROCHĘ WIOSNY I RELACJA Z WARSZTATÓW

DSC_3298s2

Czy wiosną wy też chcielibyście robić setkę rzeczy, na które w zimie nie mieliście wystarczająco energii? Kiedy za oknem już o piątej jest jasno, mi się chce. :) Szyć, robić zdjęcia, chodzić na długie spacery, jeździć na rowerze, leżeć na trawie, czytać książki… Niekiedy tylko znajduję na to czas, więc radość z tych chwil jest tym większa, że w ogóle są.

Przyglądając się pierwszym podrygom wiosennych kwiatów zabrałam ze sobą aparat do ogrodu:

DSC_3300s2 DSC_3302s2 DSC_3308s2 DSC_3309s2

Nic tak nie cieszy moich oczu, jak wiosenne kwiaty. Całą zimę spragniona jestem takich kadrów i jeszcze tylko czekam na wszelkie latające (i nie) owady, by i one się na nich znalazły. :)))

W temacie relacji, muszę powiedzieć, że warsztaty się udały i powstało aż 7 kopertówek! Co prawda nie obyło się bez komplikacji, gdy maszyna odmówiła współpracy, ale i temu jakoś dałyśmy radę. Poniższe zdjęcia robili nam ukradkiem pracownicy Infopunktu Nadodrze Łokietka 5. Oto one:

DSC_0314s1 DSC_0371s1 DSC_0373s1

To tyle dzisiejszej relacji. Mam nadzieję, że mimo zbliżających się dwóch sesji na studiach uda mi się znaleźć chwilę na pisanie. :) Do usłyszenia! :))))

Udostępnij

4 komentarze “TROCHĘ WIOSNY I RELACJA Z WARSZTATÓW

 1. Piwi
  9 maja 2012 - 12:32

  Piękne kadry! Naprawdę wszechstronna z Ciebie dziewczyna. ;) Domyślam się, że niektóre zdjęcie poddajesz obróbce. Możesz mi zdradzić w jakim programie to robisz? I już teraz korzystam z okazji i życzę powodzenia na egzaminach. Moja sesja też się zbliża dużymi krokami. Chciałabym mieć to już za sobą i móc cieszyć się wakacjami. ;)

  • El clavel
   9 maja 2012 - 16:18

   Dziękuję Piwi :) Ja też życzę Ci szybkiej i ‚bezbolesnej’ sesji ;) Co do programu to jest to PhotoScape. Jest to darmowy program (po polsku), w którym rozjaśniam, kadruję i dodaję ramki do zdjęć. Polecam :)))

 2. niw@
  9 maja 2012 - 13:57

  Cudowne fotki, pełne energii i chęci do życia :) Też lubię takie fotki :)
  A warsztaty pierwsza klasa ! :)
  Szkoda, że ja mam tak daleko i brak możliwości, bo to fajna sprawa :)
  Duuużo czasu życzę na tak piękne fotki i inne przyjemności!!! :)

  • El clavel
   9 maja 2012 - 16:25

   Bardzo dziękuję i Tobie również życzę czasu na przyjemności :) Pozdrawiam!

Możliwość komentowania jest wyłączona.