RADOŚĆ USKRZYDLA…

DSC_6324s1Elclavel

Może dość górnolotnie zaczynam, ale zaraz zrozumiecie, że to nie tylko gra słów. :-)

Ten tydzień (jak i wiele poprzednich) był bardzo intensywny. Ostatni rok studiów ruszył pełną parą i powoli zaczyna mi brakować czasu na szycie. Zabrałam się ostatnio za „zwykłą” bluzkę z długim rękawem z prążkowanej bawełny, ale poza zdekatyzowaniem materiału, zrobieniem wykroju (Uwaga! szykuje się tutorial!) i wycięciem dwóch części, nie zdołałam zrobić nic więcej od dwóch tygodni. Nawet rękawów nie wycięłam! ;-) Ale o tym innym razem. W folderach czekają już zdjęcia na kolejne posty, ale i do komputera nie miałam czasu usiąść. Dopiero teraz mogę podzielić się z Wami moją radością i tym co ostatnio uszyłam. :-)))

Testy, krzyżówki, znaki, zasady, reguły, pułapki, zakręty i światła. To wszystko znam już na wylot :-) Przez ostatni tydzień śniłam po nocach o pieszych wychodzących przed kola mojej „L-ki”, o najechanej podwójnej ciągłej i pechu na łuku! Tak, w tym tygodniu zdawałam egzaminy na prawo jazdy. I zdałam za pierwszym razem!!! :-))))))))))) Dobrze, że w czwartek z nieba padał tylko lekki deszcz, bo przy dzisiejszej wrocławskiej śnieżycy mogłoby nie być tak dobrze :-))))

A co uszyłam jeszcze przed egzaminem? W tym roku zasadziłam w ogrodzie lawendę na zapachowe woreczki do szafy. Zwykłe sakiewki wydały mi się jednak za zwykłe, więc zdecydowałam się na lawendowe skrzydła z książki „Radosne dekoracje”. Szyło je się szybko, choć szycie po wyrysowanej na tkaninie linii nie było proste. Zresztą nigdy nie jest, gdy w grę wchodzą zaokrąglenia :-).

DSC_6328s1Elclavel

DSC_6333s1Elclavel

Udostępnij

7 komentarzy “RADOŚĆ USKRZYDLA…

 1. Panna Kropka
  27 października 2012 - 18:58

  Serdecznie gratuluje zdania egzaminu ;) brawo !!!! A skrzydła piękne i w dodatku takie równiusieńkie, nawet z zaokrągleniami ;) Pozdrawiam

 2. margarett
  27 października 2012 - 19:29

  gratuluję zdania :) a skrzydełka są uroczo śliczne :) brawa za perfekcyjne wykonanie :)

 3. atenkowo
  28 października 2012 - 05:19

  Gratuluję zdania egzaminy .Ja swój mam przed sobą :)A skrzydła są takie urocze:)

 4. Anna Kaczmar
  28 października 2012 - 06:39

  Gratki prawka, a skrzydła śliczne i pomysłowe. =)

 5. El clavel
  30 października 2012 - 08:56

  Dziękuję bardzo! :) atenkowo – trzymam kciuki! :))

 6. MOLLIK
  12 listopada 2012 - 12:45

  piękne! i pomysł i wykonanie podoba mi się bardzo :)

 7. ciapara
  8 grudnia 2012 - 20:27

  Wspaniałe pomyślane…Super!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane zostały oznaczone *