Z BILETEM PRZEZ MORZE DŹWIĘKÓW…

DSC_6575s2elclavel

Jak minął Wam weekend? Intensywnie, czy słodko i leniwie? ;-) Mój był zdecydowanie intensywny.

W piątek wieczorem, za sprawą wygranych w RMF Classic biletów, wybrałam się na koncert Diany Krall. Wokalistka przyjechała promować swój album Glad Rag Doll wraz z pięcioosobowym zespołem znakomitych muzyków. Całość projektu utrzymana została w konwencji lat 20. i 30. XX wieku, ponieważ to wówczas powstała część piosenek, które znalazły się na krążku.

Wygląd Diany urzekł mnie swoją klasyką – jej kręcone blond włosy idealnie współgrały z czarnym kostiumem. Jak później przeczytałam jej stylistką jest Colleen Atwood (!), wybitna kostiumolog, zdobywczyni trzech Oskarów, m.in. za kostiumy do Chicago Roba Marshalla. Teraz wiem, kto stoi za tym pięknym frakiem, jaki miała na sobie wokalistka. ;-)

A jak moje wrażenia? Po pierwsze mile zaskoczyło mnie przekorne poczucie humoru Diany, która chętnie żartowała z publicznością. :-) Same wykonania utworów zaś uważam za genialne! Zawsze zazdrościłam ludziom grającym na pianinie, czy skrzypcach, tym bardziej podziwiałam to, w jaki sposób się z nimi obchodzili. Zresztą cała widownia była pod wrażeniem, bo co rusz wybuchały oklaski.

Koncert zakończył się miłym akcentem. Jak nas poinformowano przed występem, Diana miała tego dnia urodziny, zatem wspólnie zaśpiewaliśmy jej sto lat :-). Cóż… koncert będę wspominać jako wyjątkowo udany! ;-)))

Sobota natomiast mijała mi w ślimaczym tempie na zajęciach. :-( Dopiero niedzielny poranek spędziłam w miłym towarzystwie na plenerze fotograficznym w Lesie Mokrzańskim. Może słowo plener, to w tym przypadku za dużo powiedziane, ale grunt, że poza dotleniającym spacerem udało mi się zrobić kilka ciekawych ujęć. Większość to portrety, ale i znalazło się kilka typowo leśnych zdjęć :-)

DSC_6582s1Elclavel

DSC_6583s1Elclavel

Udostępnij

4 komentarze “Z BILETEM PRZEZ MORZE DŹWIĘKÓW…

 1. katya
  19 listopada 2012 - 16:32

  super, gratuluję wygranej!:)

 2. It's So Easy
  19 listopada 2012 - 17:41

  ooo jak ja Ci zazdroszczę tego koncertu :)

 3. margarett
  21 listopada 2012 - 10:02

  Fajnie:) nie byłam na koncercie nigdy ;)

 4. Monika
  24 listopada 2012 - 15:44

  zazdroszczę Ci tego koncertu:)nawet bardzo;)

  pozdrawiam!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane zostały oznaczone *