SZYCIOWE ZAPOWIEDZI, CZYLI KILKA SŁÓW O PRACOWITYM WEEKENDZIE…

_DSC9615s1-vert11

Ostatnie pięć dni upłynęło mi bardzo pracowicie. W dalszym ciągu jestem bowiem w wirze przygotowań do ślubu kuzynki – szyję dla siebie i przerabiam dla rodziny. :-) Co powstało przez te kilka dni, które prawie w całości spędziłam przy maszynie? Moja sukienka, sześć torebek na konkurs dla koleżanki – vlogerki (szczegóły już niebawem!), dopasowałam również półtora sukienki (wciąż męczę się z rękawami jednej z nich…) i zaplanowałam kilka kolejnych rzeczy na ten tydzień. Zostało mi jeszcze trochę do ogarnięcia, więc ranki i wieczory po pracy będą bardzo pracowite. Poniżej zamieszczam zdjęcia choć w części obrazujące to o czym piszę :-)

_DSC9560s1-horz1

Te dni przy maszynie choć strasznie męczące były zarazem wspaniałe. Dawno nie spędzałam ranków przy maszynie, gdy za oknem padał deszcz, a z drutów spoglądały na mnie jaskółki…

_DSC9622s1s1-horz

A czy wy też miewacie takie zwariowane tygodnie (miesiące!) przy maszynie?

Udostępnij

4 komentarze “SZYCIOWE ZAPOWIEDZI, CZYLI KILKA SŁÓW O PRACOWITYM WEEKENDZIE…

 1. Agnes
  18 sierpnia 2014 - 12:57

  Ja bym powiedziała, że masz szczęście. Ja nie mogę sobie spokojnie posiedzieć przy maszynie, a już na pewno nie rano. Może w wakacje…

 2. mru
  19 sierpnia 2014 - 00:01

  ale miałaś pracowity tydzień :) nie mogę się doczekać Twojej sukienki na wesele ;)

 3. Odskocznia Piwi
  19 sierpnia 2014 - 18:50

  Zwariowanych tygodni przy maszynie nie miewam ale za to zdarzają się takie przy drobnicy na przykład :) Kiedy nagle jakimś cudem wszystkie zamówienia naraz się zbierają. Ale to dobrze jak się dzieje! :) Mam nadzieję, ze podzielisz się z nami efektami tych pracowitych dni :)) Nie mogę się doczekać. Pozdrawiam!

 4. ThimbleLady
  25 sierpnia 2014 - 07:33

  miniony weekend miałam taki zwariowany, cały przy maszynie aż kręgosłup zaczął szwankować :) ale tak to już mam, ze jak nie szyje to nie szyję ale jak zaskoczę to trudno wyhamować :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane zostały oznaczone *