Torebki i akcesoria

ZIELONA TORBA

26 lipca 2010

DSC02769p1in[df_divider el_width=”100″ style=”solid” height=”1px” accent_color=”#EEEEEE” border_size=”1px” padding=”22px 0″ position=”align_center” el_class=””]

Ostatnio szycie na maszynie nie szło mi za dobrze. I to bynajmniej nie z powodu braku chęci, ale przez problemy z ową maszyną. Zaczęło się dosyć niewinnie, a skończyło na kompletnym unieruchomieniu jej. Zawiodły, najpierw igła, która przez to, że została źle założona wybiła dziurę w stopce (!), a następnie elektryka. Po ostatniej konserwacji miało być już wszystko ok, a tu nagle maszyna zaczyna szyć jak chce i kiedy chce – jak miało mnie to nie zniechęcić!? Ale powoli wszystko wróciło do normy, igła została dobrze założona, zasilanie zostało naprawione (choć wciąż nie wiadomo co było przyczyną – czyżby zła wola?). Pozostała tylko ta niewielka dziurka po igle, ale to jakoś przeżyję. Oby tylko teraz wszystko było naprawdę OK :)

Jeszcze przed tymi trudnościami uszyłam torbę dla siostry. Zrobiłam ją z materiałów z odzysku, granatowego dżinsu i zielonego płótna. Wzór, choć na początku wydawał się prosty, przysporzył mi trochę trudności przy wykańczaniu uchwytów przez co nie są idealne :( Marzenciuk jednak uważa, że jest śliczna i nie rozstaje się z nią na krok :) Zrobiła do niej nawet jedno ze swoich cudeniek – granatową broszkę ufilcowaną na mokro.

Dodam jeszcze, że jak widać na fotografii obok, moje metki są gotowe! Huraaaaaaaa!

[df_divider el_width=”100″ style=”solid” height=”1px” accent_color=”#EEEEEE” border_size=”1px” padding=”22px 0″ position=”align_center” el_class=””]DSC02757p1in

DSC02759p1in

 

 • Reply
  Marzenciuk
  5 sierpnia 2010 at 20:02

  Nie skomentowałam, już się poprawiam. To MOJA torba. Piękna torba. Ukochana torba. Zielona torba. Wspaniała torba. Pojemna torba. Wygodna torba. A najładniejszy jest kwiatek ;)
  Żartowałam. Uwielbiam ją!!!!!!!!!!!!!

 • Reply
  ONA | El clavel
  26 czerwca 2015 at 19:03

  […] ONA. :) Uszyłam ją wg wzoru verypurpleperson, który już kiedyś wypróbowałam robiąc prezent dla […]

Leave a Reply