FAQ

najczęściej zadawane pytania
Ile będę czekać na zamówienie?

Czas oczekiwania na realizację zamówienia jest podany na stronie produktu. Większość rzeczy dostęna jest od ręki. Część porduktów szyta jest dopiero po złożeniu zamówienia specjalnie dla Ciebie i trwa to zwykle od 2 do 10dni roboczych. Jak tylko Twoje zamówienie zostanie przygotowane i wysłane, poinformuję Cię o tym mailowo. Przesyłki nadawane kurierem lub paczkomatem docierają zazwyczaj w 2 dni robocze.

Jaka jest polityka zwrotu produktów?

Nie spodobał Ci się produkt? Masz 14 dni na odstąpienie od umowy. Produkt powinien być odesłany w oryginalnym opakowaniu. Po otrzymaniu produktu, zostaje on sprawdzony i jeśli nie posiada śladów użytkowania, pieniądze są zwracane na Twoje konto. Wyjątek stanowią produkty personalizowane usługą Inicjały – ich zwrot nie obejmuje. Szczegóły odnośnie polityki zwrotów znajdziesz w regulaminie.

Czy jest możliwość personalizacji produktów? Czy mogę dodać kieszonkę, zamek itp.?

Nie ma możliwości dodania dodatkowej kieszonki czy zamka do modeli. Jeśli potrzebujesz dłuższego paska, napisz do mnie, a wykonam go specjalnie dla Ciebie. Część produktów mogę spersonalizować, poprzez wytłoczenie inicjałów na produktach. Szczegóły tej usługi znajdziesz w produkcie INICJAŁY.

Jak dowiem się o nowej dostawie, o nowych produktach?

O nowościach najszybciej dowiesz się z Instagrama @elclavel_pl i Facebooka @elclavelpl. Możesz się również zapisać do newslettera.

Jak mogę się skontaktować?

Możesz skontaktować się ze mną przez media społecznościowe: IG – @elclavel_pl, FB – @elclavelpl lub napisać mail: kontakt@elclavel.pl

Jakie produkty mogę spersonalizować usługą inicjały?

Portfel Aster mini, Portfel Aster maxi, Etui na klucze, Portmonetka.

Jak powstaje moja torebka?

Projektowanie rozpoczyna się od POTRZEBY, braku jakiejś funkcji czy wielkości torebki w ofercie. Uważnie słucham moich klientek i przyjaciółek, bo to one podsuwają mi dobre pomysły na nowe modele.

Następnie projekt obmyślam, rysuję i rozważam w głowie wszystkie jego techniczne aspekty. Gdy już większość mam opracowaną, przechodzę do wymiarowania i rysowania konstrukcji na papierze. Tworzę formę i robię próbne odszycie z dowolnej tkaniny. Testuję, wprowadzam poprawki i odszywam ponownie, czasem kilka razy.

Dopiero, gdy wiem, że model jest idealny odszywam go z właściwej tkaniny i testuję w codziennym życiu.

Gdy już nie przychodzą mi do głowy żadne poprawki, szyję projekt jeszcze raz i dodaję go do sklepu.

W zależności od skomplikowania projektu, czasem trwa to tydzień, a czasem kilka miesięcy.

Kto zrobił moją torebkę?

Wszystkie dostępne w sklepie produkty powstają we wrocławskiej pracowni. Za projekty modeli odpowiedzialna jest założycielka marki Joanna Chudzicka.

Co oznacza "EL CLAVEL"?

W języku hiszpańskim „el clavel” znaczy goździk.

W polskiej kulturze ten kwiat jest uważany za prezent z okazji Dnia Kobiet. Produkty EL CLAVEL to takie prezenty właśnie. Mają cieszyć oko i pomagać swoim właścicielkom w codziennym zdobywaniu świata.

Zamówienia firmowe

Szukasz wyjątkowego upominku dla swoich pracowników czy kontrahentów zdobionych logo Twojej firmy? Skontaktuj się ze mną, a wspólnie coś wymyślimy!