RECYKLINGOWE WARSZTATY

RECYKLINGOWE WARSZTATY

  21 kwietnia we Wrocławiu w ramach akcji Nadodrze z odzysku odbędą się warsztaty artystyczne, na których wykorzystane zostaną surowce wtórne. Jedne z nich poprowadzę, a mianowicie ze starych, niepotrzebnych ubrań postaramy się wspólnie uszyć torebkę-kopertówkę....
TORBA XXL

TORBA XXL

Niebieski to mój ulubiony kolor. Dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że torba, którą uszyłam dla siebie powstała właśnie z niebieskiej eko-skóry. :) Jest duża – 40x32x16cm, pakowna, z kilkoma praktycznymi kieszonkami, zwykłymi i tymi...